Her bebek doğduğunda, bir de anne doğar. Annelik dünyasına hoş geldiniz.

 

Dünyaya bir bebek getirdiğinizde, hayatınızda yepyeni bir dönem başlar. Bu dönem pek çok yeni tecrübeyi ve pek çok soruyu da beraberinde getirir. İster bebeğinize köpüklerle dolu bir banyo yaptırın, ister gelişimi ve rahatlaması için ona masaj yapın, JOHNSON’S® Baby markası bebeğinizle geçireceğiniz bu özel anlarda bebeğiniz için geliştirilmiş, güvenle kullanabileceğiniz ürünleriyle yanınızdadır.

JOHNSON’S® Baby ekibi, bebeğinizle geçireceğiniz mutlu anları kutlamak için Dermatolog ve Sağlık Uzmanlarıyla ortak çalışarak, bebek bakımı sektöründeki pek çok “ilk”e imza atmıştır.

Yenidoğan bebeklerin gözlerini kapama refleksinin gelişmemiş olmasından hareketle, 1959’da dünyanın ilk göz yakmayan şampuanını geliştiren JOHNSON’S® Baby markasıdır.

Doğal ve rahatlatıcı kokuların özel bir karışımı olan NATURALCALM® aroması içeren JOHNSON’S® Baby Bedtime serisi ile de, bebeklerin daha iyi uyumasına yardımcı olduğu klinik testlerle kanıtlanmış dünyanın ilk uyku rutini annelere sunulmuştur.

100 yıldan uzun süredir bebek bakımı konusunda çalışmalarını yürüten JOHNSON’S® Baby markası, bugün dünyada milyonlarca annenin en çok güvendiği bebek bakım ürünlerini sunar.