Skip to main content
Search

NEOSTRATA® CLARIFY

Yağlı ve Sivilceye Yatkın Ciltlere Yaşlanma Karşıtı PROFESYONEL BAKIM

Yağlı ve sivilceye yatkın gibi cilt problemlerini hedeflenen profesyonel seri. NeoGlukozamin ile birlikte Glikolik ve Mandelik Asitlerin peeling gücünü kullanarak daha pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir cilt için yüzey dokusunu sağlamaya yardımcı olur. Tıkanmış gözeneklerin temizlenmesine, leke görünümünün azaltılmasına ve ciltteki yağlanmanın hedeflenmesine yardımcı olmak için güçlü içeriklerle geliştirilmiş bakım.

MANDELİK TEMİZLEME JELİ

Etki: Sabun içermeyen, köpüren, yağlı cildi arındırmak için ideal bir soyucu olan bu temizleme jeli, nazik ama etkili bir alfa hidroksi asit (AHA) olan mandelik asit ile formüle edilmiştir. Gözenekleri arındırmaya ve cilt dokusunu geliştirmeye yardımcı olduğu bilinen polihidroksi asit (PHA) ve salisilik asit içerir. 

200 mL Sabun içermez. Parfüm içermez.

YAĞLI CİLTLER İÇİN GÜNEŞ KORUYUCULU NEMLENDİRİCİ KREM

Etki: Günlük yağsız güneş koruyucu, nazik soyucu özelliği ile ciltteki koyu leke görünümünü azaltmaya yardımcı olan neoglukozamin ve ciltteki yaşlılığı tahriş etmeden hedef alan bitkisel karışım ile formüle edilmiştir.

Sonuç: Geniş spektrumlu SPF 40 koruma. Gözenekleri tıkamadan cilde ihtiyacı olan nemi sağlar. UV kaynaklı yaşlanma görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

50 mL Yağ ve parfüm içermez. Komedojenik ve aknejenik değildir.

MANDELİK MATLAŞTIRICI SERUM

Cildin yüzeyinde bulunan yağları emen hafif, matlaştırıcı bu jel-serum, gözeneklerin görünümünü en aza indirmeye ve parlamayı azaltmaya yardımcı olur. Bu ürün matlaştırıcı bir bazdan daha fazlasıdır çünkü aynı zamanda cildin yüzeyini aydınlatır ve yağı ve parlaklığı tutar. Sıcak ve nemli iklimler için idealdir.

Etki: Hafif, matlaştırıcı jel serum cilt yüzeyindeki yağları absorbe ederek kadifemsi bir etki yaratır, gözenekli görünümü en aza indirir ve parlamayı kontrol altına alır. %8 peeling karışımı, içerdiği mandelik asit ve polihidroksi asit (PHA) ile cildi temizlemeye yardımcı olur ve yağlı görünümü düzeltir.

30 mL Komadojenik değildir. Parfüm içermez.

GÖZENEK ARINDIRICI JEL

Hedefli üçlü etkili jel, asetil mandelik asit, sitrik asit ve tartarik asitten oluşan Alfa Hidroksi Asit (AHA) karışımıyla salisilik asit ve provitamin A ile geliştirilen formülü ciltte biriken ölü hücrelerden arındırarak gözenekleri temiz tutmaya yardımcı olur.

15 gr Parfüm içermez.

SOYUCU MASKE

Temiz cilde, ovalamadan eşit bir tabaka halinde uygulayın. Ürün nüfuz edene kadar 5-10 dakika bekleyin. Ürünün emildiğini hissettiğinizde, NEOSTRATA® nemlendiriciyi kullanın; maskeyi gece boyunca tutun ve sabah su ile durulayın.

Sonuç: Gözenek görünümünü azaltmaya ve cilt görünümünü geliştirmeye yardımcı olduğu bilinen nazik ve etkili soyucu %8 Neoglukozamin içeren formülü, yağlanmaya yatkın ciltlerin ihtiyaçlarını hedefler. Güçlü formülü leke görünümünü azaltarak cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

75 mL Yağ içermez. Parfüm içermez.