Skip to main content
Search

NEOSTRATA® CORRECT

Düzeltici ve Yoğun Yenileyici Yaşlanma Karşıtı PROFESYONEL BAKIM

Belirli yaşlanma belirtilerini hedefleyen güçlü yaşlanma karşıtı bileşenler, Retinol, Hyalüronik Asit, Peptitler ve AHA'lar içeren profesyonel seri. Bu seri gözle görünür çizgileri ve kırışıklıkları hedefler, cildin doku görünümünü geliştirir ve cilt tonunu eşitler.

ANTİOKSİDAN KORUYUCU SERUM.

Sonuç: Daha sağlıklı bir görünüm için cildin çevresel etkenlere karşı korunmasını desteklemek için formüle edilmiştir.

30 mL Yağ içermez.

PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ GLİKOLİK PEELİNG

Parlak, pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm için cildi anında canlandırmak için kimyasal ve fiziksel eksfoliyasyonu birleştiren tek adımlı peeling. Temiz, ıslak bir yüze uygulayarak haftada 2-3 kez kullanın. Göz çevresinden kaçınarak 30 saniye boyunca dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapın. 2 dakika kadar bekletin. Ilık suyla durulayın.

En iyi sonuçlar için NEOSTRATA® Biyonik Krem ile devam edin.

Etki: Tek adımlı parlatıcı peeling profesyonel düzeyde alumina kristallerle bir araya gelen %10 Glikolik asit ile anında cilt yüzeyinde yenilenme sağlar. İkili fiziksel ve kimyasal etki gözenekleri arındırmaya ve temizlemeye yardımcı olmak için cilt yüzeyindeki hücreleri hızla uzaklaştırır.

Sonuç: Daha ışıltılı, yumuşak ve canlı görünüm için cildi anında canlandırmak üzere formüle edilmiştir.

Haftada 2-3 kez 75 gr

%0,3 SAF RETİNOL İÇEREN GECE SERUMU

Belirgin kırışıklıklar, pürüzlü doku, koyu lekeler ve sıkılık kaybına yardımcı olur. Bu gece serumu başlangıçta haftada 1-2 kez gece ve zaman içerisinde toleransla her gece kullanılabilir.

Etki: %0,3 saf stabilize edilmiş retinol, hiyalüronik asit ve neoglukozaminden oluşan bu güçlü kompleks daha sıkı bir cilt görünümü için cildin nem matriksini destekler.

Sonuç: Cildin nem matriksini hedef alarak derin kırışıklık görünümünü azaltır.

30 mL Yağ içermez. Parfüm içermez.

SAF RETİNOL GÖZ KREMİ

Etki: Saf retinol ile formüle edilmiş sıkılaştırıcı kompleks, daha parlak, sıkı ve pürüzsüz gözaltı görünümü için cilt yenilenmesini desteklemeye yardımcı olur.

Sonuç: Kırışıklık görünümünü, sıkılığını kaybetmiş cildi ve nazik göz çevresindeki koyu halka görünümünü hedefler

15 mL Yağ içermez. Parfüm içermez.