Skip to main content
Search

NEOSTRATA® SKIN ACTIVE

Onarıcı ve Sıkılaştırıcı Kapsamlı Yaşlanma Karşıtı PROFESYONEL BAKIM

Güçlü formülasyonu ile maksimum etki hedefleyen ve hızlı sonuç için tasarlanmış profesyonel seri

Cildin yaşlanması ile karşılaşılan birçok farklı probleme karşı cilt yenileyici teknolojilere sahip formülasyonlar içerir. Onarım ve Sıkılaştırma ihtiyaçları için yüksek performans rejimleri sunar. Gözle görünür mimik çizgilerini, kırışıklıkları, sıkılık kaybını ve sarkmış cildi onarmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Her biri, Retinol, Aminofil ve NeoGlukozamin dahil olmak üzere cildin üst katmanlarında etkili olduğu kanıtlanmış, güçlü, yüksek kaliteli performans odaklı içerikler ile formüle edilmiştir.

CANLANDIRICI YÜZ YIKAMA KÖPÜĞÜ

Sabun içermeyen yaşlanma önleyici köpük temizleyici, ciltten yağı ve makyajı etkili bir şekilde ve cildi kurutmadan temizler. Eksfoliye edici Polihidroksi Asitler ile formüle edilen bu ürün, olgun ve güneşten zarar görmüş ciltler için mükemmel bir seçimdir. Gözeneklerdeki kalıntıları gidermek, cilt dokusunu ve netliğini artırmak için derinlemesine temizler. Tüm yaşlanma karşıtı bakımlarınıza mükemmel bir başlangıç sunar.

Etki: Cilt dokusunu desteklemek ve pürüzsüz bir cilt görünümü için cildi soyduğu ve gözenekleri temizlediği bilinen Maltobiyonik asit dahil, Polihidroksi asitler içeren temizleyici. Aloe, papatya, salatalık ve biberiye özleri içeren konsantre botanik komplekslerle cilde yeniden canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Cildi onarıcı bakıma hazırlar.

Sonuç: Sabun içermeyen köpüren temizleyici, cildi kurutmadan yağ ve makyajdan arındırır.Cilt pH’ını dengelemek için formüle edilmiştir.

125 mL Parfüm içermez, sabun içermez.

MATRİKS DESTEKLEYİCİ NEMLENDİRİCİ

Etki: Cildin görünümünü sıkılaştırmak, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmak için cildin nem matriksini destekler.

Sonuç: Cildin daha sıkı ve sağlıklı görünüm kazanmasına yardımcı olurken cilt tonunu ve dokusunu destekler.

50 gr Komedojenik değildir.

YENİLEYİCİ YAŞLANMA KARŞITI KREM

Etki: Peptitler, meyve kök hücre özü ve gliolik asitten oluşan güçlü kombinasyon cildin görünümünü dolgunlaştırmaya ve kırışıklık görünümünü hafifletmeye yardımcı olur. Çevresel etkiler sebebiyle oluşan kuru cilt ve yaşlanma görünümüne karşı koruma sağlamak, cildi nemlendirmeye yardımcı olmak için Polihidroksi Asit (PHA) ve diğer etkili antioksidanlarla zenginleştirilmiştir.

Sonuç: Çok etkili yaşlanma karşıtı bakım daha sıkı, tonu eşit ve canlı bir görünüm için cildin nem matriksini ve oksidatif stresi hedef alır.

50 gr Komedojenik değildir.

YOĞUN GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ

Etki: Çoklu mekanizmalarla etki ederek, sıkılığını kaybetmiş göz çevresi görünümünü dolgunlaştırır. Neoglukozamin ve yenileyici peptitler içeren patentli formül daha sıkı bir cilt görünümü için cildin nem matriksini destekler. Kafein ve hiyalüronik asit içeren formül göz altındaki şişkinlik görünümünü hafifletmeye yardımcı olurken cildi nemlendirir.

 

Sonuç: Göz çevresi görünümünü geliştirir, göz kapağı sarkması, kaz ayakları ve kırışıklık görünümünü azaltırken tonu eşit ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar.

İlk 2 hafta günde 1 kere, sonrasında günde 2 kere 15 gr

ÜÇLÜ SIKILAŞTIRICI BOYUN KREMİ

Etki: Her biri özgün işleve sahip üç içeriğin birleşimiyle formüle edilen bu yaşlanma karşıtı boyun kremi, lifting etkisi gösterir ve daha sıkı bir görünüm sağlar. Neoglukozamin, Neositriat ve Pro-Amino asit sarkan cilt görünümünü sıkılaştırmak ve cilt matriksine hacim vermeyi hedeflemek için birlikte çalışır. Bu etkili krem yenileyici meyve kök hücre özüyle zenginleştirilmiştir.

Sonuç: Boyun ve dekolte bölgesinde sıkılşma, lifting etkisi ve ton eşitliği sağlamak için gözle görünür yaşlanma belirtilerini azaltır.

80 gr Yağ içermez.

3’LÜ ETKİ CİLT DOLGUNLAŞTIRICI SERUM

Etki:

Aminofil ile sıkılığını kaybetmiş cilt görünümünü dolgunlaştırır.

*Aminoasit türevleri konsantresi cilt nem matriksini hedef alarak daha sıkı bir cilt görünümü sağlar.

Glukonolakton cilt tonunu yeniler

*Polihidroksi asit ve antioksidan şelatör nazikçe cildi soymaya ve daha eşit bir cilt tonu sağlamaya yardımcı olur.

Düşük Molekül ağırlıklı Hiyalüronik Asit ile cildi pürüzsüzleştirir

*Düşük molekül ağırlıklı hiyalüronik asit sayesinde cildin yüzeyine etki ederek nemi tutar ve cilt dokusunu gözle görülür şekilde geliştirmek için nemlendirme sağlar.

Sonuç: Cilde daha pürüzsüz, tonu daha eşit ve sıkı bir görünüm sağlar.

30 mL Yağ içermez. Parfüm içermez.