Skip to main content

OGX

Saçın Ne İstiyorsa O OGX

Ulaşılamaz güzellik bize ilham vermez, ama orijinallik verir. İşte bu yüzden farklı olmayı çok seviyoruz; egzotik içeriklerimizle, şişemizin şekliyle, sürdürülebilirliğe verdiğimiz önemle. Güzelliğe kendimize has bir bakış açısı ile yaklaşıyoruz.

Reklamlarımız ünlülerle dolu olmaz ve «mükemmel» saçlar göstermeye çalışmayız. Çünkü biz saçların; doğal güzelliğini öne çıkartarak, daha dolgun, daha pürüzsüz, daha düz, daha kıvırcık, daha canlı gözükmesini ve dayanılmaz kokmasını sağlamayı tercih ederiz.

Yani; asla saçınızla iligli neyi «düzeltmeniz» gerektğini söylemeyiz, çünkü bunu düşünmenize gerek bile yok.Biz sadece, saçınızla ilgili neyi sevdiğinizin farkına varmanızı, ve onu daha da çok sevmenizi istiyoruz.

OGX® formülleri güzellik salonlarından ilham alır,egzotik içeriklere sahiptir ve sülfat içermez.

KURU SAÇLAR İÇİN NEMLENDİRİCİ

Argan Oil of Morocco Serisi

Neme susamış, hassas ve kırılgan saçlarınızı canlandırın. Fas’tan gelen argan yağı ve ipek proteinleri ile güçlendirilmiş özel formülümüz ipeksi mükemmellikteki saçlar için size ikinci bir şans veriyor. Çok yıpranmış ve çok kuru saçların bile derinlemesine nemlenmesini ve güçlenmesini sağlıyor. Fas’ın dünayca ünlü argan yağını içeren güçlü formül; zarar görmüş, kuru ve sertleşmiş saç tellerini içten onarmaya, parlaklık kazandırmaya ve eski sağlıklı haline dönüştürmeye yardımcı olur. Nemlendirici içeriği ile en zor saçları bile yumuşatmaya yardımcı olur.

Sülfat içermez.

ZAYIF SAÇLAR İÇİN DOLGUNLAŞTIRICI

Biotin Collagen Serisi

Formülündeki B7 vitamininin biotini, kollajen ve hidrolize edilmiş buğday proteini, besin maddelerinin saç tellerinizin arasına girmesine yardımcı olur. Saçlarınızın daha dolgun ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olup. Daha dolgun görünen ve parlak saçlar için bakıma ihtiyaç duyan saçlarınızı mükemmel hacim verici bu formüle daldırın.

Sülfat içermez.

NORMAL SAÇLAR İÇİN BESLEYİCİ

Coconut Milk Serisi

Formülündeki hindistan cevizi sütü, yumurta beyazı proteini ve hindistan cevizi yağı kırılgan saçları beslemeye yardımcı olur. Tropik bir gezintiye çıkmışcasına duyularınızı uyaran bu egzotik formül saçlarınızı neme doyurur, güç ve esneklik katar. Lüks kremsi dokusu ile ışıltılı ve ipeksi yumuşaklıkta saçlara kavuşursunuz.
Tüm saç tipleri için ideal olup en iyi sonuç için serinin diğer tamamlayıcı ürünleri ile birlikte kullanınız.

Sülfat içermez.

KABARIK VE KURU SAÇLAR İÇİN DÜZLEŞTİRİCİ

Brazilian Keratin Smooth Serisi

Formülündeki hindistan cevizi yağı, keratin proteinleri, avokado yağı ve kakao yağı, kıvırcık veya dalgalı saçlarınızı güçlendirir ve yumuşatır. Saç tellerinin pürüzsüzleşmesine yardımcı olarak saçlarınızı düzleştirir, ışıldayan bir parlaklığa kavuşmasına yardımcı olur.

Sülfat içermez.

KIRILMA KARŞITI

Keratin Oil Serisi

Kırılmalara karşı keratin proteinleri ve argan yağı içeren formülü ile saç tellerinizi güçlendirir, saçlarınızın parlaklığını arttırır, tarama ve şekillendirme sırasında oluşan kırılmalara karşı saçlarınızı korur. Kökten uca güçlenen saçlarınızın kırılmadan uzamasına yardımcı olur.

Sülfat içermez.

YAĞLI SAÇLAR İÇİN NEMLENDİRİCİ

Coconut Water Serisi

Saçı ağırlaştırmayan bu seri hafif köpüğü sayesinde muhteşem bir temizlenme ve arınma hissi yaratır.Neme susamış saç tellerini formülündeki ultra hafif hindistan cevizi suyu, elektrolitler ve hindistan cevizi yağı ile besleyip yenileyerek, ipeksi ve mükemmel bir parlaklığa kavuşmasına yardımcı olur.

Sülfat içermez.

ZAYIF SAÇLAR İÇİN HACİM VERİCİ

Bamboo Fiber-full Serisi

İpeksi yumuşaklık ve dolgun görünüm ile saçlarınızı şımartın. Bambu lifleri ve soya proteinleri ile güçlendirilmiş bu formül ile cesur ve dolgun görünümlü saçlarınızı keşfedin.
Bu yoğunlaştırılmış formül ile kalın, dokunması keyifli ve mükemmel görünen saçlara sahip olun.

Sülfat içermez.

DÖKÜLME KARŞITI

Niacin & Caffeine Serisi

Saç diplerini idealleştirip ve düzelterek dökülmeyi önlemeye yardımcı olur.

Sülfat içermez.

BUKLELİ SAÇLAR İÇİN NEMLENDİRİCİ

Coconut Curls Serisi

Buklelerinize daha iyi bakın! Hindistan cevizi yağı, bal ve turunçgil yağıyla zenginleştirilmiş bu besleyici formül saçınızın doğal yumuşaklığını arttırmaya, yıpranmış buklelerinizi güçlendirmeye ve elektriklenmeyi azaltmaya yardımcı olarak buklelerinizin mükemmel görünmesini sağlar, saçlarınızın parlaklığını arttırır. Bu yenileyici formül ile her gün en iyi bukleler ortaya çıkar.

Sülfat içermez

KALIN TELLİ VE GÜR SAÇLAR İÇİN GÜÇLÜ NEMLENDİRİCİ

Elektriklenme Karşıtı Shea Soft & Smooth Serisi

Shea yağı, agave ve hindistancevizi yağı ile zenginleştirilmiş kremsi zengin formülüyle saç tellerinizin elektriklenmesini engeller. Saç tellerinizin pürüzsüz, yumuşacık ve dolgun olmasını sağlayarak ipeksi ve ışıltılı görünen sağlıklı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Sülfat içermez.

ÇOK KURU VE YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN GÜÇLÜ NEMLENDİRİCİ

Coconut Miracle Oil Serisi

Shea; Hawai’nin Maui adasının sırrı, saç tellerinizi hasara ve kuruluğa karşı korur. Hindistan cevizi yağı, tiare esansı ve vanilya çekirdeği özü içeren çok zengin canlandırıcı formülü saçlarınızı yumuşatır ve onarır. Hindistan cevizi yağı ile oluşturulan bu kremsi formül ekstra güçlü nem sağlar, ipeksi yumuşaklıktaki saçlarınızı keşfedin.

Sülfat içermez.

BOYALI SAÇLAR İÇİN RENK KORUYUCU

Orchid Oil Serisi

Orkide özü ve üzüm çekirdeği yağı içeren güçlü formülüyle boyalı saçlarınızın renklerini korur. UVA ve UVB filtreleri ile saç renginizin günden güne solmasını engellemeye yardımcı olur. Saçlarınızı nemlendirir, tazeler ve kuaför salonundan yeni çıkmışcasına renginin canlı kalmasını sağlar.

Sülfat içermez

SARI SAÇLAR İÇİN RENK KORUYUCU

Lavender Platinum Serisi

Lavanta yağı ve papatya içeren bu özel formül saçlarınızın rengini korurken her biğr saç telinizin ışığı yansıtarak parlamasını sağlar. Saçlarınızı UVA/UVB güneş ışınlarından korur.

Sülfat içermez.