Skip to main content

RoC®

RoC® ailesi olarak, 50 yılı aşkın süredir cilt bakımında yeni standartlar oluşturmaktayız.

tr-roc-sun.png

RoC Güneş Ürünleri

RoC® yaşlanma karşıtı serisi, güneş serisi, nemlendiricileri, temizleyicileri, dermatolojik ürünleri ve deodorantları ile birçok cilt problemine çözüm üretmektedir.

tr-roc-antiaging.png

RoC Antiaging Ürünleri

Yaşlanma Karşıtı Bakım İçin Kanıta Dayalı, Yeni Bir Yaklaşım

1-İnovasyon ve Öncü Yaklaşım: İnovasyonlarımız ve Öncü Yaklaşımımız sayesinde, yenilikçi yaşlanma karşıtı ürünlerimizin içeriklerini geliştirmekteyiz.

2-Formülasyon Sanatı: RoC® ürünlerindeki kozmetik aktif içerikleri, kaliteli dokular ve optimal araçlar birleştirilerek geliştirilmiştir. Böylece, estetik dermatologlar tarafından kullanılabilecek etkili, güvenli ve sofistike yaşlanma karşıtı formüller yaratılmıştır.

3-Hastayı Tam Olarak Anlamak: RoC®, kullanıcılarını gözlemlediği araştırmalarıyla, estetik dermatoloji hastalarıyla ilgili eşsiz bir anlayış geliştirmektedir. Ürünler bu bakış açısından yola çıkarak geliştirilmektedir. Böylelikle ürün kullanımına ilişkin tavsiyeler de sunulmaktadır.

4-Estetik Dermatolojideki Pratik Kullanım: RoC®, cilt bakımının estetik dermatolojideki tamamlayıcı rolünü gösteren ilk markadır. Yeni RoC® ürünlerinin güvenlik verileri, cilt eksplant testleri, ön klinik ve klinik çalışmalar ile desteklenmektedir.