Skip to main content
Search

NEOSTRATA® ENLIGHTEN

Leke ve Renk Eşitsizliklerine Karşı Aydınlatıcı Yaşlanma Karşıtı PROFESYONEL BAKIM

Ciltteki leke görünümü, berraklık ve renk eşitsizliği problemlerini ele alan profesyonel seri. Cildin aydınlanmasına yardımcı formülleri; C Vitamini, Retinol ve NeoGlukozamin gibi güçlü içerikler ile

cilt tonunun eşitlenmesine, daha aydınlık ve ışıltılı bir hale kavuşmasına yardımcı olur. Görünür renk değişimleri, eşit olmayan cilt tonu ve koyu leke problemleri için idealdir.

ULTRA AYDINLATICI YÜZ TEMİZLEYİCİ

Etki: Işıltılı, kremsi temizleyeci cilt yüzeyini soymasıyla bilinen %6 Neoglukozamin ile zengileştirilmiştir.

Sonuç: Nazik, kurutmayan temizleyici soluk ve cansız cildi aydınlatıp yenilerken makyaj, kir ve yağdan arındırır.

100 mL  Sabun içermez.

AYDINLATICI SERUM

Birden çok etkili aydınlatıcı serum, renk eşitsizliği görünümünü azaltmaya yardımcı olur. En iyi sonuç için günde iki kez tüm yüze (göz çevresinden kaçınarak) ve aydınlatma rejiminin ilk adımı olarak nemlendiriciden önce kullanılmalıdır.

Etki: Çok etkili serum, ciltteki ton eşitsizliklerini ve leke görünümünü hedefler. Nazik soyucu etkisiyle mevcut lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olduğu bilinen Neoglukozamin içerir. %4 Niasinamid (B3 Vitamini), B-Resorsinol ve meyan kökü ekstresi karışımı içeren formülüyle daha aydınlık ve tonu daha eşit bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur.

Sonuç: Tonu daha eşit bir cildi hedefleyerek, leke görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

30 mL

LEKE KARŞITI GÜNLÜK BAKIM KREMİ

Etki: Cilde anında aydınlık görünümü vermeye yardımcı olur, zerdeçalın antioksidan özelliği ile koyu leke görünümünü hedef alır.

Sonuç: Aydınlık ve pürüzsüz bir cilt, cilt tonu görünümü eşitsizliğinde azalma.

50 mL

LEKE KARŞITI JEL

Etki: Güçlü antioksidan şelatlar, C vitamini, kojik asit ve meyan kökü özü içeren formül daha aydınlık ve eşit tonlu cilt sağlamaya yardımcı olur.

Sonuç: Koyu lekeleri hedefleyerek daha eşit bir cilt tonu görünümü sağlar.

40 gr

AYDINLATICI KORUYUCU KREM

Etki: Antioksidanlarla zenginleştirilmiş nemlendirici, nazik bir soyucu olan Neoglukozamin ve cilde aydınlık sağlayan bir ajan olan B-Resorsinol içeren formülüyle koyu leke görünümünü azaltır ve tonu daha eşit bir cilt sağlar.

Sonuç: Koyu leke görünümünü azaltır ve yaşlanma belirtilerine karşı cildi korurken daha aydınlık bir cilt sağlar.

40 gr

AYDINLATICI GÖZ KREMİ

Etki: Antioksidanlar, peptitler ve alg ekstresi içeren güçlü formül göz altında bulunan koyu halka görünümünü hedefler. Yaşlanma karşıtı Glukonalakton ve Biyonik asit cildin doğal nem matriksini hedefleyerek destekler ve göz altındaki koyu görünümü aydınlatır.

Sonuç: Koyu halkaların görünümünü azaltmak için formüle edilmiştir. Sıkı görünümün geri kazanılmasını hedefler ve pürüzsüz, aydınlık bir görünüm için nemlendirir.

15 gr Parfüm içermez.

İKİLİ ASİT AYDINLATICI PEELİNG

Evde kullanabileceğiniz güçlü aydınlatıcı peeling. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine haftada 1-3 kez akşamları kullanılabilir. Pamuklu bir ped kullanarak temiz, kuru cilde uygulayın; göz çevresi ve dudaklardan kaçının. Tolere edildiği kadar 15-20 dakika bekletin ve su ile durulayın.

En iyi sonuçlar için NEOSTRATA® Biyonik Krem ile devam edin.

Etki: Güçlü çift etkili peeling maksimum parlaklık sonuçlarını hedefleyerek yüksek konsantrasyonlu %10 Glukolik asit ve %10 Polihidroksi asit (PHA) kompleksi kullanan kimyasal peelingin cilt yumuşatıcı etkisini bilimsel olarak kanıtlanmış bir parlatıcı peptit ile birleştirir.

Sonuç: Daha saf ve aydınlık bir görünüm için cilt tonu ve dokusunu düzeltmek üzere formüle edilmiştir.

50 mL