Skip to main content
Search

NEOSTRATA® RESTORE

Hassas ve Kuru Ciltlere Onarıcı Yaşlanma Karşıtı PROFESYONEL BAKIM-PROFESYONEL İŞLEM SONRASI

Hassas ve reaktif cilt tipleri için tasarlanmış nazik ve etkili Polihidroksi Asitler (PHA) içeren profesyonel seri. Bu PHA'ların cildin nem bariyerini korumaya yardımcı olduğu ve cilde antioksidan destek sağladığı ve aynı zamanda nazik bir şekilde eksfoliyasyon sağladığı bilinmektedir. Tüm cilt tipleri, özellikle hassas veya reaktif ciltler ve profesyonel işlem sonrası için idealdir.

PHA YÜZ TEMİZLEYİCİ

Sabun içermeyen, köpürmeyen jel formülü cildi nazikçe temizleyerek cilt bakım rutinine hazırlar. Cildin koruyucu nem bariyerini kurutmadan nazikçe soyduğu bilinen polihidroksi asit (PHA) ile cildi tahriş etmeden temizlemek üzere formüle edilmiştir.

200 mL Sabun içermez. Parfüm içermez

BİYONİK LOSYON

Etki: Ciltte nemi tutmak ve hapsetmek için güçlü %15 polihidroksi asit karışımı içeren hafif losyon. Onarıcı antioksidanlar ile çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olurken, pürüzlü, kuru cildi nazikçe soyarak pürüzsüzleştirmek için formüle edilmiştir.

Sonuç: Yüz ve vücut için, hassas cildi yatıştırmak için geliştirilen hafif, nazik losyon.

200 mL Parfüm içermez.

BİYONİK YÜZ KREMİ

Etki: Kuru ve reaktif ciltler için geliştirilmiş yoğun nemlendirici. Cilt bariyerine nem sağlamaya yardımcı olmak için su bağlayıcı bir matriks oluşturan doğal bir nemlendirici olan biyonik asit içerir.

Sonuç: Yoğun nemlendirme sağlar, kuruluktan kaynaklı stresli cilt görünümü yatıştırmaya ve canlandırmaya yardımcı olur.

40 gr Komadojenik değildir. Parfüm içermez.

KIZARIKLIK GÖRÜNÜMÜ KARŞITI SERUM

Etki: Neostrata biocalm complex ve özel içerik karışımıyla formüle edilmiş bu nemlendirici ve ferahlatıcı serum kızarıklık görünümünü hedef alır ve hassasiyete yatkın cildi yatıştırır. Bu complex cildi kurutucu çevresel faktörlerden korumaya yardımcı olmak için cildin nem bariyerini güçlendirdiği bilinen PHA ve antioksidan özleri içerir.

Sonuç: Yatıştırıcı serum cildin dayanıklılığını artırır ve yüzdeki kızarıklık görünümünü nötralize etmeye yardımcı olur.

29 gr Yağ ve parfüm içermez. Komedojenik değildir.

BİYONİK YÜZ SERUMU

Etki: Yüksek güçlü formül %10 Biyonik serum, cildin genç görünümünü geri kazandırmaya yardımcı olmak için koruyucu bir katman oluşturur. İçeriğinde bulunan polihidroksi asit (PHA), antioksidan özelliği ile cildin nem bariyerini yenilemeye ve çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur.

Sonuç: Yoğun nemlendirme, duru ve parlak cilt görünümü sağlamak ve yaşlanma belirtilerini gözle görülür şekilde hafifletmeye yardımcı olmak için formüle edilmiştir.

30 mL Parfüm içermez

PHA GÖZ KREMİ

Etki: PHA Göz Kremi cildin nem bariyerini koruduğu bilinen yaşlanma karşıtı polihidroksi asit (pha) teknolojisi ve besleyici yağlar ile hiyalüronik asit içeren formülü göz çevresini nemlendirir ve yatıştırır.

Sonuç: Gözle görülür şekilde ince çizgi görünümü hafifletir, yorgun ve stresli cildin ışıltısını artırıp canlandırırken göz çevresinin nem bariyerini destekler.

15 gr Tahrişe neden olmaz. Oftalmolojik olarak test edilmiştir. Parfüm içermez.