Skip to main content
Search

NEOSTRATA® RESURFACE

Yenileyici ve Pürüzsüzleştirici Yaşlanma Karşıtı PROFESYONEL BAKIM

Günlük hedeflenen eksfoliyasyon ile cildin yüzeyini pürüzsüzleştirmek için yüksek Alfa Hidroksi Asit (AHA) seviyelerinin gücünden yararlanan profesyonel seri. Yüksek konsantrasyonlarda AHA kullanırken tahriş potansiyelini en aza indiren bir Akıllı Amfoterik Kompleks kademeli dağıtım sistemi kullanır. Bu seri yüzeydeki cilt hücrelerininin eksfoliyasyonunu sağlayarak yeni katmanları ortaya çıkarır. İnce çizgilerin görünümünü en aza indirmeye, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye, görünen gözenekleri azaltmaya ve daha sağlıklı görünen bir cilt sağlamaya yardımcı olur.

GLİKOLİK YÜZ YIKAMA KÖPÜĞÜ

Etki: Neostrata Maksimum Güçlü Köpük Temizleyici iritasyon potansiyelini azaltırken glikolik asit ve L-biyonik asit faydalarını sağlamak için akıllı iletim sistemi ile formüle edilmiştir. Cildi, cilt bakım rutininden optimum fayda sağlamaya hazırlamak üzere soymak ve tıkanmış gözenekleri temizlemek için formüle edilmiştir.

125 mL Sabun içermez. Parfüm içermez.

CİLT PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ NEMLENDİRİCİ KREM

Etki: Güneş koruyucu içeren yaşlanma karşıtı günlük krem %10 alfa hidroksi asitler ve 3 kat güçlü antioksidanlar ile osidatif zararlara karşı cilt yüzeyini yeniler.

Sonuç: Cilt yüzeyini görünür şekilde yeniler, ince çizgi ve kırışıklıkları azaltır.

40 gr

YENİLEYİCİ & PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ GLİKOLİK LOSYON

Etki: %10 Alfa hidroksi asit (AHA) içeren losyon güçlü yaşlanma karşıtı etki için glikolik asit ve sitrik asiti bir araya getirdi. Glikolik asitin cilde dolgunluk kazandırarak kırışıklık görünümünü azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Etkili miktarda glikolik asit sağlarken formülün optimal pH seviyesini korumak üzere geliştirilmiştir.

Sonuç: Hafiif dokulu, güçlü formüllü losyon, cilt yenilenmesini destekler ve daha pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar.

200 mL Parfüm içermez. Yağsızdır.

YÜKSEK ETKİLİ YAŞLANMA KARŞITI KREM

Etki: Güçlü formülün cildi pürüzsüzleştirmesini sağlamak için yüksek güçte cilt soyucu glikolik asit ile antioksidanlar, polihidroksi asit (PHA) ve vitamin E içerir. Ileri dönem cilt hasarına karşı korumaya yardımcı olmak için ikili antioksidan korumasıyla formüle edilmiştir.

Sonuç: Düzenli kullanım cildin daha yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlar.

30 gr Yağ ve parfüm içermez. Komedojenik değildir.

PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ GLİKOLİK PEELİNG GÜÇLÜ SOYUCU BAKIM

Etki: %10 Glikolik asit ile formüle edilmiş bu gelişmiş, ev kullanımına uygun peeling, yaşlanma karşıtı bakım rutininize tek adımda yoğun destek sağlar. Cildi eksfoliye etmek, gözenekleri arındırmak, cilt yüzeyini pürüzsüzleştirmek ve cilt tonunu eşitlemek  için formüle edilmiştir. Patentli aminofil içeriğinin cilde dolgun görünümünü geri kazandırmaya ve ciltteki ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Etkili miktarda glikolik asit sağlarken, bu güçlü formülün optimal pH seviyesini korumak üzere geliştirilmiştir.

Sonuç: Günlük bir AHA cilt bakımı rutininde kullanıldığında ince çizgi ve kırışıklık görünümü, eşit olmayan cilt tonu, cilt kuruluğu ve gözenek görünümünü azaltır. Cilt gözle görülür şekilde yenilenir ve eşit bir ton ile tazelenir.

36 ped + peeling solüsyonu 60 mL Yağ içermez. Parfüm içermez.

GLİKOLİK YENİLEYİCİ SERUM

Bu güçlü, eksfoliye edici serum, genel cilt kalitesini ve netliğini artırmaya yardımcı olmak için daha pürüzsüz, ışıltılı bir cildi hedefler.

Etki: Güçlü %10 alfa hidroksi asit (AHA) ve antioksidan birleşimi, cilt görünümünü yenilemek için formüle edilmiştir. Glikolik asit içeren güçlü formül, cilt yüzeyinin soyulmasını sağlarken, optimal pH seviyesini korur.

Sonuç: Daha pürüzsüz ve canlı görünen bir cilt, daha iyi bir cilt kalitesi.

30 mL